Facebook
Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda.
Ewa Rybicka logo

meeMoją pasję do wizażu odkryłam zaraz po tym, gdy ukończyłam szkołę z finansów, czyli dobre kilka lat temu. Całkowita rozbieżność zainteresowań, kompletnie niepasujące do siebie zagadnienia, ale tak właśnie lubię. Po próbach samodoskonalenia, postanowiłam podnieść swoje umiejętności, szkoląc się u wirtuozów wizażu: Helen Quille, Nico Baggio, czy wielokrotnej Mistrzyni Świata w makijażu artystycznym Nanary Bereziny. Tytuł wizażystki – stylistki posiadam od 2012 roku, ale z roku na rok podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności: dużo ćwiczę, uczestniczę i doświadczam „nowego” podczas pracy przy eventach, pokazach oraz teledyskach, aby w tym, co robię być coraz lepsza i mieć poczucie, że daję z siebie wszystko.

Oferta

Wszystkie wyżej wymienione usługi świadczone są z dojazdem do klienta.

Cennik

Makijaże

. od 100 PLN

Stylizacja rzęs

METODĄ 1:1
140 PLN
Metodą 2D
160 PLN
Metodą 3D
180 PLN
Metodą 4-6D
200 PLN
Uzupełnianie rzęs- cena do uzgodnienia po obejrzeniu rzęs.
PLN

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU

. 300 PLN

Wydarzenia

Piąte Konińskie Targi Ślubne

Po raz drugi mieliśmy okazję spotkać się przy okazji piątej edycji Konińskich Targów Ślubnych, które już tradycyjnie odbyły się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ulicy Przyjaźni w Koninie.

Jak co roku, zarówno osoby, które już planują swój wyjątkowy dzień, jak i wszyscy zainteresowani tematyką branży ślubnej, przybyli zapoznać się
z ofertami firm działających w obszarze weselnym. Liczę na to, że wielu z odwiedzających znalazło wiele inspiracji na ten szczególny dzień.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich odwiedzających oraz organizatorów za świetne przygotowanie.
Zdjęcia z Targów pochodzą ze strony: konin.naszemiasto.pl

Kontakt

Kontakt

Ewa Rybicka

Tel.: 880-718-035

E-mail: kontakt@ewarybicka.com